Ми працюємо! Відправляємо Новою та Укрпоштою! (067) 500-9320Зателефонувати
Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 07:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Київ, Україна
+380 (67) 500-93-20
🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 — Трендові товари за найкращими цінами
Відгуки про компанію 🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 – Трендові товари по найкращім цінам
Віталій А.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Подзвонили одразу, намагалися збільшити суму замовлення але я відмовився, тепер не відправляють замовлення, на повідомлення не відповідають, повний ігнор клієнтів
Николай Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шахраї. Не раджу нікому. Не заробляють а вимогають гроші за товар покращьої якості. Приваблюють доставкою та післяплатью.. А потім виманюють гррші. Якшо Вам дуже потрібен їх товвр.
Дмитро К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Світлана Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже приємні продавці!!!гарного та мирного дня!!!
Яна Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Подставки для стиральной машины просто супер, машинка стоит на месте, даже при сильных оборотах, у них есть клейкая основа, за счёт которой они надёжно фиксируются на плитке, обязательно закажу ещё, рекомендую 👍🏻
Алина П.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
предложили доплатить 120 грн за "фабричный" при этом фото "фабричного" отказались предоставить и доплату при получении на НП тоже отказались. Очень какой-то странный подход
Подзвонили одразу, намагалися збільшити суму замовлення але я відмовився, тепер не відправляють замовлення, на повідомлення не відповідають, повний ігнор клієнтів
Шахраї. Не раджу нікому. Не заробляють а вимогають гроші за товар покращьої якості. Приваблюють доставкою та післяплатью.. А потім виманюють гррші. Якшо Вам дуже потрібен їх товвр.
Дуже приємні продавці!!!гарного та мирного дня!!!
Подставки для стиральной машины просто супер, машинка стоит на месте, даже при сильных оборотах, у них есть клейкая основа, за счёт которой они надёжно фиксируются на плитке, обязательно закажу ещё, рекомендую 👍🏻
предложили доплатить 120 грн за "фабричный" при этом фото "фабричного" отказались предоставить и доплату при получении на НП тоже отказались. Очень какой-то странный подход
Швидко відправили