Ми працюємо! Відправляємо Новою та Укрпоштою! (067) 500-9320Зателефонувати
Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 07:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Київ, Україна
+380 (67) 500-93-20
🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 — Трендові товари за найкращими цінами
Відгуки про компанію 🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 – Трендові товари по найкращім цінам
Катя Е.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дмитро О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роман С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оплатил товар ещё седьмого числа уже девятое и так ни кто не отправил!!!!!
Олександр М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарно працюе
Павло Ч.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це мошенники, не відправили, заблокували мій номер телефону
Дмитрий Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар не відправили,пройшло 6днів.Замовив ваги напольні за 589,по знижці мені обійшлись 319грн,(по червоній ціні,чорна 589 грн,була закреслена.Вибрав товар саме із за ціни.Наступного дня подзвонив продавець і запропонував доплатить 120грн,щоб отримати такий самий товар на вигляд,тільки більш якісний(фабричний Китай)Було відчуття що це якась махінація.Я купив товар який коштував 589грн(по знижці ),це поганої якості,а продавець пропонував за 439 но кращий!?Доплачувати я відмовився Продавець товар так і не вислав,хоча про відсутність товара ,що я заказав ,сказано не було.Продавця не рекомендую.
Лия г.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Антоніна К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець сказав, що відправте замовлення, ввечері получила смс, що замовлення скасоване
Оплатил товар ещё седьмого числа уже девятое и так ни кто не отправил!!!!!
Гарно працюе
Це мошенники, не відправили, заблокували мій номер телефону
Товар не відправили,пройшло 6днів.Замовив ваги напольні за 589,по знижці мені обійшлись 319грн,(по червоній ціні,чорна 589 грн,була закреслена.Вибрав товар саме із за ціни.Наступного дня подзвонив продавець і запропонував доплатить 120грн,щоб отримати такий самий товар на вигляд,тільки більш якісний(фабричний Китай)Було відчуття що це якась махінація.Я купив товар який коштував 589грн(по знижці ),це поганої якості,а продавець пропонував за 439 но кращий!?Доплачувати я відмовився Продавець товар так і не вислав,хоча про відсутність товара ,що я заказав ,сказано не було.Продавця не рекомендую.
Продавець сказав, що відправте замовлення, ввечері получила смс, що замовлення скасоване
Все сподобалось, рекомендую продавця! Дякую!