Ми працюємо! Відправляємо Новою та Укрпоштою! (067) 500-9320Зателефонувати
Київ, Україна
+380 (67) 500-93-20
🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 — Трендові товари за найкращими цінами
Відгуки про компанію 🔥 𝐁𝐎𝐍𝐔𝐒-𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 🔥 – Трендові товари по найкращім цінам
Віктор Б.
Дуже погано
Мошейники.Замовила шорти і сразу їх оплатила по пром оплаті і коментарі до замовлення вказала що якщо товар не буде відповідати опису то я його забирати на почті не буду. Після цього на другий день спитала в чаті коли відпраалять моє замовлення і отримала відповідь впродовж 3 днів. Пройшло 4 но товар не відправили. Я відмовляюсь від заказу і від користування платформою Пром.
Лариса Ш.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
В описі нічого не вказано)) На фото 3шт а продають по ОДНІЙ цікаве рішення.
Валерий Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
мила м.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Це попросту жах!Ничого із того,що було в опису товару не відповідає дійсності: погано прасує,замість пару-сплошні брискі.
Катерина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Інна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Д.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег П.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марина С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр о.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всем дорого времени суток. История такая заказал отпугиватель для собак за 349 гр. Перезванивает менеджер, и предлагает за доплату в 120 гр выслать более эффективную модель я переслал на карту монобанка без фамилии владельца , и жду... По итогу прислали мне модель отпугиватель который в ихнем ихнем магазине стоит 249гр... Короче встрял на 249гр. Батарея в комплекте еле живая, так что проверить эффективность пока не успел... В любом случае не покупайте здесь по предоплате, и на почте проверяйте соответствие товара, и не каких предоплат, мутная конторка! Ну и естественно после кидка, менеджер не Алё... Магазин не рекомендую. Всем спасибо за внимание.
Мошейники.Замовила шорти і сразу їх оплатила по пром оплаті і коментарі до замовлення вказала що якщо товар не буде відповідати опису то я його забирати на почті не буду. Після цього на другий день спитала в чаті коли відпраалять моє замовлення і отримала відповідь впродовж 3 днів. Пройшло 4 но товар не відправили. Я відмовляюсь від заказу і від користування платформою Пром.
В описі нічого не вказано))
На фото 3шт а продають по ОДНІЙ цікаве рішення.
Це попросту жах!Ничого із того,що було в опису товару не відповідає дійсності: погано прасує,замість пару-сплошні брискі.
Всем дорого времени суток. История такая заказал отпугиватель для собак за 349 гр. Перезванивает менеджер, и предлагает за доплату в 120 гр выслать более эффективную модель я переслал на карту монобанка без фамилии владельца , и жду... По итогу прислали мне модель отпугиватель который в ихнем ихнем магазине стоит 249гр... Короче встрял на 249гр. Батарея в комплекте еле живая, так что проверить эффективность пока не успел... В любом случае не покупайте здесь по предоплате, и на почте проверяйте соответствие товара, и не каких предоплат, мутная конторка! Ну и естественно после кидка, менеджер не Алё... Магазин не рекомендую. Всем спасибо за внимание.